درباره ما

یکی بزرگترین و مدرنترین تولید کنندگان ورق قلع اندود در خاور میانه

شركت صنايع فولاد توان آور آسیا (سهامي خاص) در مورخه 1366  بنام شركت كارخانجات لاستيك سازي زاگرس در اداره ثبت شركتها و موسسات غير تجاري تهران به ثبت رسيده است  و در سال 1380 طي آگهي به  رسمی نام شركت كارخانجات لاستيك سازي زاگرس به شركت صنايع فولاد فرخ شهر تغيير يافت و نهایتا  با تصمیم و صلاحدید سهامدار ان محترم در سال 1392  بنام شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا تغییر نام یافت.شركت  در نیمه اول سال 1389 با حضور معاون اول محترم ریاست جمهوری به بهره برداري رسيد و ظرفيـت اسمي كارخـانه سـالانه توليد150000 تن ورق قلع اندود مي باشد.

صنایع فولاد توان آور آسیا به عنوان بزرگترین تولید کننده ورق قلع اندود در ایران و خاورمیانه با ظرفیت 150 هزار تن در سال به هدف پاسخگویی نیاز کشور به این محصول و جلوگیری از خروج ارز از میهن اسلامی در سال 1381 در قالب بخش خصوصی در استان چهارمحال و بختیاری در زمینی به مساحت بیش از 500  هزار متر مربع تاسیس گردید.

در این مجموعه سعی شده است با ایجاد اشتغال بیش از 200 نفر به صورت مستقیم و بیش از 800 نفر به صورت غیر مستقیم گام کوچکی در راستای حل مشکل اشتغال جوانان استان چهارمحال و بختیاری برداشته شود.

با توجه به اهداف فوق و همچنین با رویکرد جلب رضایت مشتری به عنوان اصلی ترین عامل در هر مجموعه تولیدی به کمک تولید محصول با کیفیت،  قرارداد تامین ماشین آلات و خطوط تولید با تکنولوژی روز با شرکت VAI فرانسه بسته شد و این شرکت مراحل ساخت، حمل، نصب و راه اندازی خطوط تولید را تا سال 1389 به اتمام رساند. 

همچنین به منظور تکمیل زنجیره تولید، شرکت فولاد توان آور آسیا مفتخر به افتتاح بخش چاپ، لاک، قوطی سازی و تولید درب آسان باز شو در سال 1394 گردید.

با قراردادن کیفیت محصول به عنوان اصل و نظارت دقیق در تمام مراحل خرید تا راه اندازی تجهیزات به لطف پروردگار، محصول نهایی از تمامی استانداردهای لازم حتی به منظور صادرات نیز برخوردار می باشد. 


نشاني كارخانه : شهرکرد ، جاده بروجن ، 5 کیلومتر بعد از پلیس راه 

نشاني دفتر مركزي : تهران ، گاندی جنوبی، کوچه اعلارحیمی (نهم)، پلاک 15     

كد پستي : 1517769119    تلفكس :  88196419-021

آدرس وب سايت : www.tavanavar.com                 پست الكترونيك : info@tavanavar.com

تیم ما